Aktuality | HydroIdea s.r.o.

Aktuality:

06.03.2017

Platí stále po dobu zveřejnění

Přijmeme do pracovního poměru samostatného projektanta. Požadujeme VŠ stavebního zaměření, dobrou znalost autocadu a především zájem o obor vodních staveb a chuť se této profesi dlouhodobě věnovat. Očekáváme zodpovědnost, samostatnost a loajalitu. Žádoucí je schopnost dobrého (a odborného) vyjadřování a celkové prezentace.

Pracovní náplň obsazované pozice spočívá ve vytváření projektových dokumentací vodních staveb, tj. zpracování výkresů a technických zpráv, spolupráci při projednávání akcí, účasti na souvisejících jednáních a místních šetřeních. V případě dostatečných znalostí a zájmu nového zaměstnance uvítáme i další odborné činnosti, jako např. hydrotechnické výpočty, kreslení a práce ve 3D, rozpočtování apod. Vzhledem k poměrně širokému spektru našich zakázek je pracovní náplň variabilní a různorodá. 

Nabízíme především trvalý a perspektivní pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou. Rozhodující není počet hodin strávených v kanceláři, ale pracovní výsledky. Tyto jsou rozhodující i pro platové ohodnocení. 


HYDROIDEA s.r.o.
projekty vodního stavitelství
© 2014 - 2018